חזרה

שיטת עבודה

בלי נוסחה קבועה

אנו לא מתכננים אובייקטים אלא יוצרים עבור אנשים, ולכן אנחנו מתחילים כל פרויקט על ידי הבנת האופן בו אנשים חיים ועובדים. אנו מפתחים אסטרטגיות ופתרונות הממזגים בין הניסיון שלנו לתוצאות העסקיות הרצויות אשר מבטאות באופן ייחודי את המותג של הלקוח - בין אם מדובר בחדר, במבנה או בקמפוס.

מאפיינים את הסיפור

אנו מתכננים ומעצבים סביבות שמאפשרות לאנשים ולארגונים לספר את סיפורם. אנחנו מחברים את  האינטראקציות, מתווים את התנועות, ומכיילים את נקודות המגע, וכך יוצרים חיבור בין המותג והערך לאנשים העוסקים בו וחיים איתו.אנו מאחדים את המרכיבים הפיזיים והמרחביים ליצירת סביבה זורמת ותכליתית המזמנת דרכים חדשות לחיות, לעבוד, ללמוד ולשחק.

מתחילים במודל ראשוני ואז שוב מהתחלה

 We make it, break it, then make it better. כל פרויקט מתחיל בבניית מודל תלת מימדי של המבנה והסביבה באמצעים טכנולוגיים מתקדמים וכך אנו לומדים ומשתפים מושגים מרחבים חווייתיים. המודלים הללו  מאגדים אינספור מאפיינים ותכונות כדי להבטיח שהן הלקוח והן המתכנן מבינים את התוצאה.

ו...מחברים הכל יחד

אנו משלבים ידע טכני רב ויכולות עיצוב גבוהות, ויודעים כיצד להפיח חיים בסביבה ולהחיות חוויה. הנחיית החושים המציתים את הסקרנות ואת כוונות המשתמשים, מחייבת תשומת לב מוחלטת לפרטים ועל כך אנו שמים דגש רב. גישה זו נולדה מתוך תשוקה, קפדנות ואהבה למה שאנחנו עושים. כאשר כל הממשקים  פועלים יחדיו בהרמוניה ומחברים אותנו רגשית ואינטלקטואלית לרגע ולמקום -  זוהי האדריכלות שלנו.